Kontakt

Adres:
Rynek 20, 32-700 Bochnia

Nazwa banku i numer rachunku bankowego:
PEKAO S. A. I Oddział Kraków 1 Filia w Bochni
04 1240 1431 1111 0010 0304 2804
SWIFT: PKOPPLPW

Centrala/Obsługa Zwiedzających:

tel.: 14 612 24 26, 14 612 32 85

e-mail: kontakt@muzeum.bochnia.pl

Dyrektor

st. kustosz Anetta Stachoń

centrala 14 612 32 85 wew. 26, 14 612 24 26 wew. 26
anetta.stachon@muzeum.bochnia.pl
 

Sekretariat/Kierownik Sekcji Administracyjno-Gospodarczej

Karolina Juszczyk

14 612 32 85 wew. 24, tel./fax 14 612 24 26 wew. 24

kontakt@muzeum.bochnia.pl 

Główny Księgowy

Ewa Wrotniak

14 612 32 85 wew. 23; 14 612 24 26 wew. 23

e-mail: ewa.wrotniak@muzeum.bochnia.pl

 

Dział Archeologiczny

st. kustosz Marek Materna 

14 612 32 85 wew. 27,  14 612 24 26 wew. 27

e-mail: marek.materna@muzeum.bochnia.pl 

 

Dział Artystyczno-Historyczny

st. kustosz Agnieszka Truś-Bakalarz

14 612 32 85 wew. 26,  14 612 24 26 wew. 26

e-mail: agnieszka.trus@muzeum.bochnia.pl 

 

Dział Historyczny

adiunkt Ryszard Rybka

14 612 32 85 wew. 26,  14 612 24 26 wew. 26

e-mail: ryszard.rybka@muzeum.bochnia.pl

Dział Etnograficzny

st. kustosz dr Iwona Zawidzka

14 612 32 85 wew. 26,  14 612 24 26 wew. 26

e-mail: iwona.zawidzka@muzeum.bochnia.pl 

Archiwum zakładowe

kustosz Justyna Bodurka

14 612 32 85 wew. 22,  14 612 24 26 wew.22

e-mail: justyna.bodurka@muzeum.bochnia.pl

 

Biblioteka

mgr Anna Pastucha

14 612 32 85 wew. 27,  14 612 24 26 wew. 27

e-mail: anna.pastucha@muzeum.bochnia.pl 

Pracownia fotograficzna

Fotograf Bogdan Mrówka

14 612 32 85 wew.20,  14 612 24 26 wew.20

e-mail: bogdan.mrowka@muzeum.bochnia.pl