Kontakt

Adres:
Rynek 20, 32-700 Bochnia

Nazwa banku i numer rachunku bankowego:
PEKAO S. A. I Oddział Kraków 1 Filia w Bochni
04 1240 1431 1111 0010 0304 2804
SWIFT: PKOPPLPW

Centrala/Obsługa Zwiedzających:

tel.: 14 612 24 26, 14 612 32 85

e-mail: kontakt@muzeum.bochnia.pl

Dyrektor

Jan Flasza

centrala 14 612 32 85, 14 612 24 26
kom. 692 449 027

jan.flasza@muzeum.bochnia.pl 




Sekretariat/Kierownik Sekcji Administracyjno-Gospodarczej

Karolina Juszczyk

14 612 32 85 wew. 24, tel./fax 14 612 24 26 wew. 24

kontakt@muzeum.bochnia.pl 

Główny Księgowy

Krystyna Marzec

kom. 503 794 581

e-mali: krystynamarzec@poczta.onet.pl




Dział Archeologiczny

st. kustosz Marek Materna 

14 612 32 85 wew. 27,  14 612 24 26 wew. 27

e-mail: marek.materna@muzeum.bochnia.pl 

 

Dział Artystyczno-Historyczny

st. kustosz Agnieszka Truś-Bakalarz

14 612 32 85 wew. 26,  14 612 24 26 wew. 26

e-mail: agnieszka.trus@muzeum.bochnia.pl 

 

Dział Historyczny

st. kustosz Anetta Stachoń

14 612 32 85 wew. 26,  14 612 24 26 wew. 26

e-mail: anetta.stachon@muzeum.bochnia.pl 

adiunkt Ryszard Rybka

14 612 32 85 wew. 26,  14 612 24 26 wew. 26

e-mail: ryszard.rybka@muzeum.bochnia.pl

Dział Etnograficzny

st. kustosz dr Iwona Zawidzka

14 612 32 85 wew. 26,  14 612 24 26 wew. 26

e-mail: iwona.zawidzka@muzeum.bochnia.pl 

Archiwum zakładowe

kustosz Justyna Bodurka

14 612 32 85 wew. 22,  14 612 24 26 wew.22

e-mail: justyna.bodurka@muzeum.bochnia.pl

adiunkt Anna Pastucha

e-mail: anna.pastucha@muzeum.bochnia.pl 

Biblioteka

Dział tymczasowo nieczynny do 31 października 2020

14 612 32 85 wew. 27,  14 612 24 26 wew. 27

 

 

Pracownia fotograficzna

Fotograf Bogdan Mrówka

14 612 32 85 wew.20,  14 612 24 26 wew.20

e-mail: bogdan.mrowka@muzeum.bochnia.pl