Kontakt

Adres:
Rynek 20, 32-700 Bochnia

Nazwa banku i numer rachunku bankowego:
PEKAO S. A. I Oddział Kraków 1 Filia w Bochni
04 1240 1431 1111 0010 0304 2804
SWIFT: PKOPPLPW

Centrala/Obsługa Zwiedzających:

tel.: 14 612 24 26, 14 612 32 85

e-mail: kontakt@muzeum.bochnia.pl

Dyrektor

Jan Flasza

centrala 14 612 32 85, 14 612 24 26
kom. 692 449 027

jan.flasza@muzeum.bochnia.pl 




Sekretariat/Kierownik Sekcji Administracyjno-Gospodarczej

Ewa Wrotniak

14 612 32 85 wew. 4, tel./fax 14 612 24 26 wew.4

kontakt@muzeum.bochnia.pl 




Główny Księgowy

Krystyna Marzec

kom. 503 794 581

e-mali: krystynamarzec@poczta.onet.pl




Dział Archeologiczny

st. kustosz Marek Materna 

14 612 32 85 wew.7,  14 612 24 26 wew.7

e-mail: marek.materna@muzeum.bochnia.pl 




Dział Artystyczno-Historyczny

st. kustosz Agnieszka Truś-Bakalarz

14 612 32 85 wew.6,  14 612 24 26 wew.6

e-mail: agnieszka.trus@muzeum.bochnia.pl 




Dział Historyczny

st. kustosz Anetta Stachoń

14 612 32 85 wew.6,  14 612 24 26 wew.6

e-mail: anetta.stachon@muzeum.bochnia.pl 

 

asystent Ryszard Rybka

14 612 32 85 wew.6,  14 612 24 26 wew.6

e-mail: ryszard.rybka@muzeum.bochnia.pl

 

Dział Etnograficzny

st. kustosz dr Iwona Zawidzka

14 612 32 85 wew.6,  14 612 24 26 wew.6

e-mail: iwona.zawidzka@muzeum.bochnia.pl 




Archiwum 

kustosz Justyna Bodurka

14 612 32 85 wew.22,  14 612 24 26 wew.22

e-mail: justyna.bodurka@muzeum.bochnia.pl

 

adiunkt Anna Pastucha

e-mail: anna.pastucha@muzeum.bochnia.pl 




Biblioteka

Bibliotekarz Grażyna Potępa

14 612 32 85 wew.7,  14 612 24 26 wew.7

e-mail: grazyna.potepa@muzeum.bochnia.pl




Pracownia fotograficzna

Fotograf Bogdan Mrówka

14 612 32 85 wew.20,  14 612 24 26 wew.20

e-mail: bogdan.mrowka@muzeum.bochnia.pl